Proces verbal selectie dosare concurs 24.02.2016

Comisia de concurs numita prin Dispozitia nr. 19 din 15.01.2016

A N U N T din 19.02.2016

In urma selectiei dosarelor de inscriere depuse in vederea participarii la concursul de recrutare organizat in zilele de 24.02.2016 pentru ocuparea functiilor contractuale vacante de :

-Educator specializat- Centru de ingrijire a copiilor after school Voinesti, comisia de concurs comunica urmatorul rezultat :

Pentru functia contractuala vacanta de Educator specializat, din cadrul Centrului de ingrijire a copiilor tip after school s-au calificat in vederea sustinerii concursului urmatorii candidati :

1.  Ciochina Laura Mihaela     -ADMIS

2.  Leonte Mihaela                  - ADMIS

3.  Cotovanu Raluca Glena      -ADMIS

4.  Vatamanu Alexandra        -  ADMIS

COMISIA DE CONCURS:

PRESEDINTE: HERGHELEGIU GICA                          ____________

IOJA MARINA STELIANA                                           ____________

RUSU SIMONA                                                          ____________

SECRETAR: TIMOFTE LIVIU                                                     ______________