Rezultate concurs ocupare funcţii publice

Comisia de concurs numita prin Dispozitia nr. 690 din 10.09.2015

A N U N T

In urma selectiei dosarelor de inscriere depuse in vederea participarii la concursul de recrutare organizat in zilele de 21.10.2015 si 23.10.2015 pentru ocuparea functiilor publice vacante de :

1.  - consilier juridic , clasa I , grad profesional principal, Comp.juridic si contencios

2. - inspector, clasa I, grad profesional debutant   Comp.Urbanism- constructii

3. - inspector, clasa I, grad profesional principal   Comp.Urbanism-constructii

4. -inspector, clasa I, grad profesional asistent ,  Comp. asistenta sociala ,Protectie Sociala si Autoritate tutelară,

5.-inspector, clasa I, grad profesional debutant  Comp. asistenta sociala , Protectie Sociala si Autoritate tutelară,

6. -referent, clasa III, grad profesional debutant  Comp. asistenta sociala ,Protectie Sociala si Autoritate tutelară,

7. -referent, clasa III, grad profesional debutant  Comp.cadastru,agricol si Fond Funciar

8.-referent, clasa III, grad profesional superior   Comp.cadastru,agricol si Fond Funciar

9. -referent, clasa III, grad profesional asistent    Comp. Stare Civila,Evidenta Populatiei si Statistica,

10.-inspector, clasa I, grad profesional debutant   Comp. Relatii publice ,Registratura si Integrare Europeana

11. -referent, clasa III, grad profesional asistent  Comp. Contabilitate,buget-finante ,Taxe si Impozite

12.-referent, clasa III, grad profesional superior Comp. Contabilitate,buget-finante ,Taxe si Impozite

13.-inspector, clasa I, grad profesional debutant Comp. Contabilitate,buget-finante ,Taxe si Impozite

14. - inspector, clasa I, grad profesional principal   Comp.Resurse umane,

, comisia de concurs comunica urmatorul rezultat :

- Pentru functia publica vacanta de  inspector, clasa I, grad profesional debutant   Comp.Urbanism- constructii, din cadrul Primariei comunei Voinești s-a calificat in vederea sustinerii concursului urmatorul candidat :

1. ONOFREI FLORIN - ADMIS

- Pentru functia publica vacanta de inspector, clasa I, grad profesional debutant ,  Comp. asistenta sociala ,Protectie Sociala si Autoritate tutelară, , din cadrul Primariei comunei Voinești s-a calificat in vederea sustinerii concursului urmatorul candidat :

1. BĂŢOAIA PETRE - ADMIS

- Pentru functia publica vacanta de  referent, clasa III, grad profesional debutant  Comp.cadastru,agricol si Fond Funciar , din cadrul Primariei comunei Voinești s-au calificat in vederea sustinerii concursului urmatorii candidati :

1. BUSUIOC MARIANA RAMONA                     ADMIS

- Pentru functia publica vacanta de  inspector, clasa I, grad profesional debutant   Comp. Relatii publice ,Registratura si Integrare Europeana, din cadrul Primariei comunei Voinești s-au calificat in vederea sustinerii concursului urmatorii candidati :

1. SOLOMON ANDREEA                                    ADMIS

2. TODIRAS LIVIU-TIBERIU                               ADMIS

3. LAZARESCU MIHAELA ANCA                        ADMIS

4. IACOMI VERONICA                                        ADMIS

- Pentru functia publica vacanta de referent, clasa III, grad profesional asistent  Comp. Contabilitate,buget-finante ,Taxe si Impozite , din cadrul Primariei comunei Voinești s-a calificat in vederea sustinerii concursului urmatorul candidat :

1. CASUNEANU COSTINELA-SIMONA          ADMIS

- Pentru functia publica vacanta de referent, clasa III, grad profesional superior Comp. Contabilitate,buget-finante ,Taxe si Impozite  , din cadrul Primariei comunei Voinești s-a calificat in vederea sustinerii concursului urmatorul candidat :

1.MODORANU RODICA                              ADMIS

- Pentru functia publica vacanta de  inspector, clasa I, grad profesional debutant Comp. Contabilitate,buget-finante ,Taxe si Impozite , din cadrul Primariei comunei Voinești s-au calificat in vederea sustinerii concursului urmatorii candidati :

1. LETCANU MIHAELA                               ADMIS

2. IONESCU ANDREEA MIHAELA               ADMIS

COMISIA DE CONCURS:

PRESEDINTE: HERGHELEGIU GICA                         ____________

IOJA MARINA STELIANA                                           ____________

AMARII ALINA IONELA                                              ____________

SECRETAR: CRIVOI LUCIAN                                                      ______________